Čo sa môže stať ?

Prídete v piatok večer, ubytujete sa a budete privítaný na recepcii. Uprostred štrngajúcich pohárov, ruchu pozdravov a predstavovaní budete mať svoju prvú príležitosť zoznámiť sa s charaktermi a Vašimi spoločníkmi pri riešení záhad. Nasleduje bohatá večera a ” zábava sa môže začať “.

V priebehu večera bude zosnovaná vražda. Do miestnosti vtrhne polícia a začne vyšetrovanie. Toto je tá pravá chvíľa, keď sa z Vás stane detektív. Už teraz máte výhodu nad políciou, pretože hlavných podozrivých ste už stretli a spoznali sa s nimi.

Na druhý deň ráno, po raňajkách, zriadi polícia miestnosť Incidentov. V tejto miestnosti bude založený a vystavený každý jeden dôkaz, ktorý bude počas vyšetrovania nájdený. Miestnosť bude otvorená počas celého pobytu a s dôkazmi môžete narábať tak, aby Vás naviedli k dolapeniu vraha. Je dôležité narábať s nimi opatrne a v rámci kriminalistických pravidiel, aby nedošlo k ich znehodnoteniu.

V dopoludňajších hodinách budete mať možnosť využiť všetky zariadenia hotela a jeho blízke okolie, bavte sa s personálom, majte oči otvorené, veľa sa pýtajte. Herci zostávajú vo svojich charakteroch po celú dobu. Len tak sa čo najbližšie dostanete k svojmu cieľu.

 

 

Popoludní sa môžete zapojiť do tematických hier, ak si budete priať a získať indície  k prípadu. 

Po večeri budete zhromaždení políciou, ktorá predstaví a vysvetlí všetky motívy podozrivých, poukáže na kľúčové stopy a nakoniec odhalí vraha.

Boli ste dobrým detektívom? Máte talent na správne vyriešenie prípadu? Možno ste to vy, kto vyhráte prestížnu cenu Detektíva.

© Copyright 2017-2019 by vecerasvrazdou.sk