ProDiamnond, s.r.o.,

Sme  eventová agentúra a organizátor mnohých podujatí. Ako jediní na Slovensku ponúkame interaktívnu zážitkovú hru ” Víkend s vraždou” podľa svetoznámeho originálu.

Vieme, že každý event je pre Vás dôležitý a to je dôvod, prečo garantujeme poskytnúť Vám čo najkvalitnejšie služby a uisťujeme Vás, že Váš event bude nezabudnuteľný.

Ponúkame služby v oblasti marketingu, zábavy, ubytovania, stravovania a cestovania.

Naši odborníci vám  poradia v každom aspekte event manažmentu, navrhnú kreatívne koncepty s profesionálnym plánovaním a organizovaním – máme tie najlepšie nápady pre každú príležitosť. Užite si oslrfektného plánovania s dôrazom na detaily. Preto je naším cieľom vypracovať čo najlepší návrh vašej akcie, ktorá je organizovaná z javu narodenín či firemnú akciu a my sa postaráme o zvyšok.

Sme spoločnosť, ktorá kladie dôraz na  záujmy a potreby svojich klientov.

Dokonalá akcia je výsledkom peedného zdroja, krátke komunikačné cesty šetria čas a váš rozpočet. Akcie organizované nami sú all exlcuzive počnúc detailnou konzultáciou cez dekorácie, ubytovanie, stravovanie, dopravu, program, všetky drobné ale dôležité detaily .. pre interiérové aj exteriérové podujatia.

  • Ubytovanie zabezpečujeme v hoteloch , ktoré vyhovujú vašim rozpočtom a ktoré osobne navštevujeme
  • Sme miestnymi odborníkmi . Väčšina z členov nášho tímu má niekoľkoročné skúseností , ale nikdy sa neprestávajú učiť, aby držali krok s dobou.
  • Staráme sa o každý detail vášho eventu, čím zaručujeme maximálnu spokojnosť našich klientov.
  • Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá . Naši profesionálny vodiči Vás dopravia do cieľa bez stresu, načas a bezpečne. Vyberieme tie najlepšie spôsoby, ako cestovať v závislosti od vášho časového rozvrhu .
  • Len skúsení sprievodcovia Vám ukážu ako nahliadnuť do skutočného miesta či krajiny . Cesty a akcie s nami sú dobrodružné, náučné ale aj oddychové.

© Copyright 2017-2019 by vecerasvrazdou.sk